Miejsce Piastowe do węzła Dukla

Image
Image

Już niebawem rozpoczynamy pracę na nowej inwestycji. Zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła Miejsce Piastowe (bez węzła) do węzła Dukla (z węzłem) dł. ok. 10,1 km

INWESTOR: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
GENERALNY WYKONAWCA: STRABAG Sp. z o.o.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa drogi ekspresowej S19 od węzła Miejsce Piastowe (bez węzła) do węzła Dukla (z węzłem) dł. ok. 10,1 km na odcinku od 68+200 do km 78+289, 66. Powyższy odcinek stanowi fragment S19 leżącej w korytarzu komunikacyjnym VIA CARPATIA, przebiegającym m.in. przez Litwę, Polskę, Słowację, Węgry i docelowo na południe Europy, oraz zlokalizowany jest na terenie województwa podkarpackiego, w powiecie: krośnieńskim, na terenie gmin: Miejsce Piastowe oraz Dukla.

Wykonawca ma do zbudowania w ciągu drogi ekspresowej 21 obiektów, w tym trzy estakady, pięć wiaduktów, dziewięć mostów, jedno przejście górne dla dużych zwierząt, jedno przejście dolne dla średnich zwierząt oraz dwa przepusty. Wykona także pięć konstrukcji oporowych.

Budujemy nowoczesne mosty komfortowe przejazdy zapewniamy bezpieczeństwo.
Ogromne zaangażowanie hektolitry wylanego potu fachowa wiedza i doświadczenie otwierają przed nami kolejne wyzwania i gwarantują sukces.

GDDKiA i STRABAG, dziękujemy za zaufanie.
Obserwujcie nas, będziemy publikować kolejne kontrakty

#zelbet #siuta #budownictwo #budownictwodrogowe #budownictwokolejowe #dukla #miejsce #piastowe

Poniżej zdjęcia z obecnej fazy realizacji przedsięwzięcia.

© 2022 Konstrukcje Żelbetonowe - Żelbet Siuta.